Website Tasarsım

Kişiye özel tasarımla web sitenize üstünlük sağlayın

Yüksek kaliteli Ismarlama Web Sitesi Tasarımına yatırım yapın ve işinizi büyütün

Sipariş bir web sitesi tasarımı, özel iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır ve marka bilinirliği yaratır

Standart

$499.99

Tek Sefer

Bugün Sipariş Verin
 • Ana Sayfa Tasarımı
 • 2 İçerik Sayfası
 • Boş İçerik Sayfası
 • Hareketli Görüntü Kaydırıcısı

Professional

$749.99

Tek Sefer

Bugün Sipariş Verin
 • Ana Sayfa Tasarımı
 • 5 İçerik Sayfası
 • Boş İçerik Sayfası
 • Hareketli Görüntü Kaydırıcısı

Kurumsal

$999.99

Tek Sefer

Bugün Sipariş Verin
 • Ana Sayfa Tasarımı
 • 10 İçerik Sayfası
 • Boş İçerik Sayfası
 • Hareketli Görüntü Kaydırıcısı

Web Sitesi Yaptırmanın Faydaları Nedir?

Web sitesi yaptırmanın önemi, Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır. Bir firma açısından baktığımızda, firmanız hakkındaki bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir teknolojiye günümüz çağında mutlaka ihtiyacınız vardır. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme imkanına sahip olan bir web sitesi en doğru tercih olacaktır. Bir web sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan daha az maliyetli olmaktadır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürünler için yeniden baskı maliyeti çıkarmaz. Özellikle kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz. Ekonomik ve pratik çözüm üretmiş olacağınız gibi ağaçlarımızın bir nebze de olsa korunmasına fayda sağlamış olursunuz. Ayrıca görsel bir tasarıma sahip ve altyapısı tecrübeli bir web tasarım ekibi tarafından hazırlanmış web sitesi, sunduğu müşteri kazanma potansiyeli açısından, diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans birincisidir

Peki Web Siteniz Size Ne Kadar Fayda Sağlıyor ?

Web sitenizi istediğiniz an kendiniz güncelleyip yeni bilgiler ekleyebiliyor musunuz? ( Güncelleme ihtiyacınız olduğunda sitenizi yapan firmayla iletişim zaman alabilir ve maliyetli olabilir.) Web siteniz arama sonuçlarında ne kadar başarılı? Ürün ve hizmetleriniz internette arandığında siteniz rahatlıkla bulunuyor mu? İyi bir web tasarım firmasına sitenizi yaptırdıysanız elbette siteniz rahatlıkla internet kullanıcıları tarafından bulunacaktır bu da ürünlerinizin gördüğü istikrarı arttıracak ve firmanızın popüleritesini oldukça üst düzeye çıkaracaktır. Neden web sitesi yaptırmalıyım?Web siteleri, bir tanıtım platformudur. Burada işletmenizi, ürününüzü istediğiniz an istediğiniz kadar tanıtabilir reklam ve tanıtım hizmetlerine istediğiniz gibi müdehale edebilirsiniz. Böylece kim olduğunuzu ve ne iş ile uğraştığınızı en doğru şekilde internet kullanıcıylarıyla paylaşırsınız. Yeni ürünlerin bilgileri, reklam yazıları, kampanya duyuruları vasıtasıyla internet sitenizi ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. İnternet sitesinin gerekli olduğu diğer konu ise kişisel ya da şirket imajınızı bir üst seviyeye taşıyıp profesyonel gözükmektir. Günümüzde işletmenizin ismini duyan birçok kişinin ilk yapacağı iş bir arama motoruna firmanızın ismini yazmak olacaktır. İnternette ulaşılır olmanız sizi daha profesyonel gösterecektir ve güvenilirliğinizi arttıracaktır.

1Markanızı oluşturun

2Ziyaretçilerinizi artırın

3Ürünlerinizi sergileyin

4Bunları yeni potansiyel müşterilere dönüştürün

5Artan satışlarda nakit ödeme!

Temel özellikler Tüm Tasarımlara Ek ücret ödemeden dahildir!

Tüm modern web siteleri aşağıdaki özellikleri içermelidir, bu nedenle bunları standart olarak paket fiyatlarımıza dahil ediyoruz.

Sorumlu tasarım

Kullanıcının girdiği ekran boyutlarına uyumlu tasarımlardır. Yani siz tablet,telefon bilgisayardan girdiğinizde o cihaza uyumlu hale gelen ve yapılan tasarım ekrana tam olarak oturan sorumlu tasarımlardır. 3 aşamada yapılır; Bilgisayar ekranlarına uyumlu * Tablet boyutlarına uyumlu * Telefon boyutlarına uyumlu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Tabii yenilik, güzellik olur da Google bunu değerlendirmez mi? İllaki değerlendirir. tasarım kullanılan web sitelerinde kullanıcı geri dönüşü daha fazla olduğu için ve kullanıcı dostu olduğu için Google botları sitenize hit ekliyor..

SITELERINIZI UÇUŞA GEÇIRIYORUZ!

Litespeed İle Hız Kalitesi Litespeed hosting içerisinde kullanılan yüksek kaynak tüketiminin önüne geçerek sitelerinizi yüksek hıza ulaştırmaktadır..

Dil Desteği

Türkçe Ve İstediğiniz Bir Çok Dil Desteği Verilmektedir.

Web Master Ferit Yengin - 2024 - RadyoReseller.Com - Ferit Yengin

x